verze pro tisk

Bezhotovostní půjčka Provident

Společnost Provident v současné době poskytuje půjčky dvěma způsoby - hotovostní a bezhotovostní formou. Ve stručnosti jde o to, že zatímco v prvním případě klient po podpisu smlouvy o půjčce obdrží požadované peníze ihned a v hotovosti, tedy tzv. „na ruku“ od zástupce společnosti Provident, v druhém případě mu budou peníze doručeny na jeho osobní bankovní účet.


Reklama

Odlišnost bezhotovostní formy od hotovostní půjčky Provident

Bezhotovostní půjčka Provident má pro klienty jisté odlišnosti. Počátek je přitom stejný. Klient si zažádá o peníze prostřednictvím online formuláře, poté jej zkontaktuje zástupce společnosti a dojedná s ním veškeré potřebné náležitosti. Jakmile si klient zažádá o konkrétní sumu a je mu vyhověno, je podepsána smlouva, pak peníze následně obdrží na bankovní účet, což trvá maximálně 13 dní od podpisu smlouvy, obvykle jsou však peníze poslány mnohem dříve. Bezhotovostní forma je vhodná zejména pro klienty, kteří nepospíchají na dodání peněz tak akutně.

Splácení bezhotovostní půjčky Provident

Velkou výhodou u bezhotovostní formy půjčky Provident je to, že klient splácí pravidelné splátky prostřednictvím příkazu u své banky ( jednorázového či trvalého), využít může také osobní vklad na pobočce banky. Nemusí tak mít žádný kontakt s obchodním zástupcem společnosti, který by si každý týden chodil pro splátku ke klientovi domů. Bezhotovostní forma je tak pohodlnější a pro někoho také mnohem diskrétnější.

O půjčce Provident

Půjčka Provident umožňuje zažádat si až o 50.000 Kč, přičemž délka splatnosti půjčky se pohybuje od 45 do 60 týdnů. Je to klasická nebankovní půjčka, která je neúčelová. Díky bezhotovostní formě si klienti pochvalují její diskrétnost a zároveň řadí půjčky Provident mezi nejspolehlivější a také nejdostupnější.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

bdVYJOIoT

pondělí, 20. březen 2017
05:52

Your articles are for when it abeyoutsll, positively, needs to be understood overnight.


Napsal: bdVYJOIoT [Odpovědět]


Jak na peníze, spoření a půjčky