ACEMA Credit půjčka na cokoliv

Potřebujete rychlou půjčku na cokoliv, co vás tíží, nebo co si chcete jednoduše pořídit, avšak nemáte dostatek peněz? Pak je tu pro vás ACEMA Credit půjčka.

BEZ prověřování registrů a zjišťování příjmů

Jedná se o nebankovní půjčku, kterou je možné získat velmi snadno a bez zbytečného papírování či dokládání potvrzení. ACEMA Credit poskytuje půjčky bez registru i bez potvrzení příjmů.

Půjčka je zajištěna nemovitostí, kterou máte v osobním vlastnictví. Jedná se o jednu z nejvýhodnějších půjček online, které jsou poskytovány oproti zástavě nemovitostí. Půjčit si lze finanční prostředky od 100.000Kč až do 5.000.000Kč.

Parametry půjčky

  • 100.000Kč- 5.000.000Kč
  • Splatnost až 20 let

 

Výhody půjčky

  • Bez nahlížení do registru dlužníků
  • Bez potvrzení o příjmu
  • Rychlé schválení
  • Možnost vyplacení exekucí a zástav

 

 


Půjčka u ACEMA Credit se vyplatí

Společnost ACEMA Credit Czech a.s. Patří mezi nejvýznamnější poskytovatele nebankovních půjček v České republice. Na našem trhu působí již od roku 2000. Během třinácti let si u klientů vybudovala respekt a důvěru. Lidé se na ni rádi obracejí v případě, že potřebují poskytnout rychle a výhodně peníze.

K získání půjčky od ACEMA Credit nepotřebujete potvrzovat výši příjmů od zaměstnavatele nebo z bankovních výpisů. Rovněž jde o půjčku, u níž společnost nenahlíží do bankovních registrů. O půjčku si tak může zažádat téměř každý.

Je samozřejmě zapotřebí mít nějaké zajištění tak, abyste byli schopni půjčku v řádných termínech splácet. Půjčka je poskytována oproti zástavě nemovitosti. Může se jednat o zástavu bytu, rodinného domu, chaty, chalupy a dalších nemovitostí.

Sjednání půjčky od ACEMA Credit je velmi jednoduché, lze to vyřídit online. Předběžná kalkulace půjčky je přitom zcela zdarma. Za půjčku platíte vždy jen to, co máte ve smlouvě, nikdy žádné skryté poplatky navíc.

 


Jak na peníze, spoření a půjčky