verze pro tisk

Splátky a splatnost

Splátky

Splatnost půjčky je od 6 do 36 měsíců. Splácení probíhá v pevně stanovené částce každý měsíc, vždy k určitému sjednanému datu.

Jakmile je Aasa půjčka schválena, je vám zaslán návrh úvěrové smlouvy spolu se splátkovým kalendářem. Tyto dokumenty jsou posílány na vámi uvedenou emailovou adresu.

V momentě, kdy se s půjčkou seznámíte, kurýr vám přiveze originál smlouvy k podpisu. V přiloženém splátkovém kalendáři najdete podrobné informace o tom, jakým způsobem se půjčka splácí.

Aasa půjčku je možné splatit předčasně. S tímto úkonem nejsou spojeny žádné sankční poplatky.

Pokud vám nevyhovuje datum splácení, je možné jej změnit. Stačí kontaktovat klientský servis společnosti Aasa.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

2kwagwAdTmjt

pondělí, 31. březen 2014
19:51

all the state standards, or TEKS. But the hdonauts and sample lessons that prompted chargesa0of Marxist, progressive, liberal, socialist, globalist, environmentalist, anti-American, anti-Christian,a0Muslim, Mexican


Napsal: 2kwagwAdTmjt [Odpovědět]

nuQvWQqI8ng2

pátek, 19. srpen 2016
22:28

"Just hover over the video after pressing &qloq;puay&tuot; and watch the magic unfold... "Yes, it's so magical that the next time I post a video, I'm going to establish a website where I will embed that video, and then direct people in my video description to that site, so that they can watch it and have access to other videos without having to wait for it to end and/or fully load. Youtube seriously needs to incorporate this feature anywhere and everywhere immediately.


Napsal: nuQvWQqI8ng2 [Odpovědět]


Jak na peníze, spoření a půjčky