verze pro tisk

Jak postupovat

Jak postupovat?

Aasa spotřebitelský úvěr je určen výhradně fyzickým osobám s příjmem. O půjčku můžete požádat online. Na internetu vyplníte online formulář.

Po vyplnění nezbytných údajů tento formulář odešlete. Následně vás bude kontaktovat společnost Aasa Czech, a to prostřednictvím emailu, případně telefonicky.

Je-li Aasa spotřebitelský úvěr předběžně schválen, jste informováni o tom, zda musíte dodat nějaké doplňující dokumenty.

Následně je vám na emailovou adresu zaslán návrh smlouvy, kterou si tak můžete pečlivě zkontrolovat. Spolu s návrhem dostanete také splátkový kalendář.

Před podpisem smlouvy je nutné zaslat kopii občanského průkazu (případně jiného osobního dokladu) a zaplatit ověřovací poplatek ve výši 1 Kč, který slouží k identifikaci.

Po zaslání všech potřebných dokumentů a zaplacení ověřovacího poplatku k vám domů dorazí kurýr, který přiveze originál smlouvy o úvěru. Po jejím podpisu jsou zkontrolovány veškeré údaje a následně je úvěr poskytnut. Peníze jsou převedeny na váš bankovní účet.

U Aasa Czech můžete mít vždy jen jednu půjčku, kumulace půjček tudíž není možná.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

oH4cQ0iaMnz

pondělí, 31. březen 2014
13:02

the handouts and spmale lessons that prompted chargesa0of Marxist, progressive, liberal, socialist, globalist, environmentalist, anti-American, anti-Christian,a0Muslim, Mexican indoctrination will be gone by


Napsal: oH4cQ0iaMnz [Odpovědět]


Jak na peníze, spoření a půjčky